Venres, 22 Novembro 2019 14:06

Competición de Tatami Sport - Kick Boxing Club Arcade

Competición de Tatami Sport - Kick Boxing Club Arcade

Competición de Tatami Sport da FEDERACIÓN GALEGA KICKBOXING no recinto de Expourense no contexto do SPORTUR 2019.

Resultados Kick Boxing Club Arcade:

DEPORTISTA POINT FIGHT LIGHT
MARA RICÒN    ORO ORO
ANDREA RGUEZ BRONCE PLATA
EDUARDO VIDAL  BRONCE PLATA
CAEL WAN ZALIMY  ORO ORO
IRAITZ SOTELINO   PLATA BRONCE
MIGUEL RICÒN  ORO ORO
IZAN SOTELINO  ORO ORO
NAIARA PENAS   ORO ORO
MIA SOFIAN WAN ORO ORO
FATIMA RGUEZ ORO ORO
ALVARO PARDO BRONCE PLATA
PAULA LAGES BRONCE -------
FATIMA RGUEZ(JUNIOR) ORO  
OSCAR CARRACELAS  ORO ORO
DAVID TORRES    BRONCE PLATA

 

Publicado en Deportes
Visto 138 veces


Concellería de Deportes
Pavillón Municipal A Montesiña

Gala do Kick Boxing Galego 2019.

05-12-2019 / Deportes

 O vindeiro sábado día 7 de decembro a partir das 11,00 horas terá lugar no Multiusos de Arcade a Gala de entrega de premios e mencións do Kick Boxing Galego. Organizada pola Federación Deportiva Galega de Kick Boxing nesta Gala farase un expreso recoñecemento de persoas e entidades que, ben pola súa directa actividade ou iniciativa persoal, ben como partícipes no...

Competición de Tatami Sport - Kick Boxing Club Arcade

22-11-2019 / Deportes

Competición de Tatami Sport da FEDERACIÓN GALEGA KICKBOXING no recinto de Expourense no contexto do SPORTUR 2019. Resultados Kick Boxing Club Arcade:

Alexia Ortega, del Club Amigos del Whu-Shu, campiona de España.

21-11-2019 / Deportes

Alexia Ortega, do Club Amigos do Whu- Shu, proclamouse campiona de España en semi contacto Sanda en catg 70 kg. senior feminino pola Asociación Española de wushu kungfu celebrado en Ciudad Real. Con este resultado está clasificada para o próximo campionato de Europa.  Competiu pola Federación Española de Judo e pola Asociación Española de wushu kungfu que é polo organismo que nestes...

III Gala do Deporte do Concello de Soutomaior

14-11-2019 / Deportes

Venres 15 de Novembro a partir das 20,30 horas – Multiusos de Arcade Presentado por Terío Carrera e o humorista Víctor Grande.  A gala divídese en tres apartados: 1º Deportistas destacados (nomeados polos seus respectivos clubs) Mateo Sobral  (Fútbol Masculino) – Miriam Martinez (Futbol Femenino) - Antonio Palmás y Daniela Alvarez(Piragüismo) - Jonathan Alvarez (Automovilismo) – Sabela Lourenzo (Patinaxe) – Mónica Alarcón (Ciclismo) -...

Antonio Palmás na final do campionato do mundo

17-10-2019 / Deportes

O piragüista Antonio Palmas disputará esta mañá (10,40 h) a final de K1 despois de clasificarse onte na semifinal en campionato do mundo 2019 ICF Canoe Marathon que se están disputando na cidade Chinesa de Shaoxing. Todas as regatas poden seguirse en directo pola páxina oficial do campionato do mundo ( https://www.canoeicf.com/canoe- marathon- world- championships/ shaoxing-2019) a partir das 10.30 horas...

DEPORTE escolas - Patinaxe

07-10-2019 / Deportes

DEPORTE escolas – Deputación Pontevedra - Patinaxe Convócase a todos os participantes das DEPORTE escolas de patinaxe a unha reunión que terá lugar no pavillón Municipal A Montesiña de Soutomaior o luns día 7 de outubro ás 18,00 horas